Červenec 2015

Letní soutěž: Povídka s Violettou - Vyhlášení vítězů

21. července 2015 v 21:13 | Danny |  ostatní

Soutěž o letní povídku skončila, takže bych vám rád pověděl něco na začátek článku. Povídek bylo 10, cože je docela málo na takovou návštěvnost, ale jsem rád, že jste nějaké posílaly. Povídky nebyli zase tak dlouhé, tedy až na tři cca. V článku vám ukážu povídky tří holek, který se umístili na první místo v této soutěži a jedné bych chtěl zvlášť poděkovat za gramaticky a celkově pěkný příběh, který si vysloužil první místo. Ostatní 2 byly taky hezké, ale myslím, že tomuto se ještě nerovnali. No, sami posuďte, jak se povedli první tří povídky, které mají samozřejmě stejnojmenné pořadí výherců.

Poslední šance!

19. července 2015 v 9:38 | Danny |  ostatní

Dneska máte poslední šanci na to, aby jste poslali svojí povídku do soutěže "Letní soutěž: Povídka s Violettou." Již zítra bude soutěž ukončena a pozítří vyhlásíme první tři místa a budete se moci podívat na všechny povídky na alternativním odkazu, který vám sem dám. Soutěže se zatím zúčastnilo přibližně kolem 15 lidí. Proto vás vybízím, můžete ještě poslat svojí povídku! Máte na to čas do zítra do 20:00, pak už další povídky neberu. Pokud už jste povídku poslali, přeji hodně štěstí. Všechny povídky budu číst!


Diplomy za soutěž rozdílů

16. července 2015 v 18:39 | Danny |  ostatní
Pamatujete si na soutěž rozdílů? Je to už nějaká doba, co byla. Za správně vyřešené rozdíly jsem slíbil diplomy, tak tady jsou. Je mi líto, že jsem na ně neměl čas už dřív, ale teď mi s nima pomohla holčina, takže velké poděkování patří Viky. Snad se budou líbít:Jak se zrodil seriál...

14. července 2015 v 18:00 | Danny |  ostatní
Za chvíli nás čeká 3. série, no, ta je bohužel poslední. Seriál Violetta ušel dlouhou cestu plnou zvratů, lásky, přátelství, nenávisti, důvěry a mnoho dalších prvků. Dnes bych vám rád poodhalil, jak vlastně zamýšleli režiséři a celý štáb vytvořit seriál.

Violetta vznikla z otázky: "Zvládneme to? Dokážeme vytvořit příběh, ve kterém by se mísila láska, přátelství, rodina, hudba, zpěv, tanec? Který by byl televizním seriálem, ale ne tak docela, který by byl telenovelou, ale v jiném tempu, který by byl fikcí, ale nesloužil jen pro zábavu?" A máme tu Violettu, první komediální drama z Disneyho dílny. Do tohoto ambiciózního projektu se zapojila spousta lidí z Evropy i Latinské Ameriky! Chtěli jsme vyprávět příběh dívky, která prochází důležitým obdobím svého života, nachází se v určitém okamžiku dospívání a krok za krokem si uvědomuje sama sebe, kdo je, po čem touží a jak toho může dosáhnout. Věřit ve své sny a dělat vše pro to, abychom je změnili ve skutečnost, je poselství, které Violetta přináší každému z nás. Rozhodli jsme se do tohoto seriálu vložit spoustu hudby, protože je to důležitý prvek v životě mnoha kluků a holek, kteří prostřednictvím zpěvu a tance dokážou nejlépe vyjádřit své myšlenky. Pak bylo podstatné, aby se Violetta stala mezinárodním seriálem, který by vyhovoval divákům z celého světa. Z tohoto důvodu jsme vymysleli Studio 21, školu, kam přicházejí talentovaní lidé z různých zemí, aby se zdokonalili v múzických uměních. V neposlední řadě jsme si přáli diváky rozesmát, a proto jsme vytvořili komické postavy, jako například Jade a Olgu. Mise splněna!


KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!

- Text pochází z časopisu Violetta.

Disney Channel na cestách - Buenos Aires, Argentina (CZ titulky)

10. července 2015 v 14:39 | Danny |  videa
Mám tu pro vás jedno ze starších videí, je z roku 2013, kdy Martina začínala na Disney, ale všiml jsem si ho až teď, proto jsem se vám ho rozhodl přeložit, protože by vás určitě mohlo zajímat, pokud jste ho neviděli. Na videu si popovídá s Martinou Stoessel i známá hvězda Bridgit Mendler z pořadu Hodně štěstí, Charlie. Překlad je trochu volnější, takže v tom nehledejte chyby v každém slůvku. Snad se video bude líbit. Nezapomeňte si dole v menu videa zapnout titulky ! (bílý obdelník) Budu rád, když dáte odběr a hodíte palec nahoru.
Nový projekt: Ask.fm na videu

10. července 2015 v 0:24 | Danny |  ostatní

Zdravím noční blogery, mám tu pro vás nový projekt a doufám, že se vám bude líbit. Někteří z vás možná ví, že jsem už v dřívější době zakládal blogový Youtube kanál. Jelikož je na něm pouze jedno video, tak jsem si řekl, že by to chtělo trochu zpestřit a doplnit obsah. Půjde tedy o to, že z asku vyberu 10 otázek, který mi posílate a odpovím na ně ve videu. Video bude doplněno o hudbu, efekty apod. Videa by nevycházeli pravidelně, ale pokud bude dost otázek, tak bych první mohl vydat příští týden (záleží na počtu otázek). Otázky mohou být směřovány na mě, nebo obecně na Violettu, no, stejnak budu rád za všechny otázky, na které budu moci odpovídat. Otázky můžete psát sem -


Nový design (15)

9. července 2015 v 12:52 | Danny |  ostatní

Shrnutí:
Téma: Léto, moře, letní barvy, kamarádi
Nastaveno: 9.7 2015
Design číslo: 15

Letní soutěž: Povídka s Violettou!

7. července 2015 v 11:21 | Danny |  ostatní

Máme tu léto, sluníčko paří a my tu máme první letní soutěž. V soutěži má možnost soutěžit každý a není nijak omezená, může se zapojit opravdu každý! Půjde o to napsat povídku, čím delší, tím lépe, ale né zase příliš dlouhou. Jediná podmínka je, že téma povídky musí být Violetta a budu rád, když bude nějak spojená s létem. Zapojte svojí představivost, povídka může být naprosto nesmyslná, vtipná, hororová, prostě podle vás. Můžete také klidně zapojit i jiné postavy z Disney Channel. Povídky můžete psát do 20.7. Doufám, že se zapojí co nejvíce lidí a povídky budou stát za to, těším se na vaše nápady. Přeji co největši úspěšnost při psaní. Prvních 5 povídek zveřejním a na zbytek se budete moci podívat na externím odkazu. Pozor: Povídky s vulgárním, nebo s hodně gramaticky chybným textem budou vyřazeny. Tím nemyslím, že když budete mít špatně nějaké to íčko, že vás vyřadím, ale pokud bude v textu mnoho chyb a text tím bude nečitelný, tak je to možné.

Povídky piště SEM


Počet zúšastněných: 12 lidí

Poznámka: prozatimní povídky jsou hodně krátké, zkuste psát nějaké delší, alespoň, jako je dostavec tohoto článku.
© Violettacz.blog.cz